Automatyczna linia przenośników
tylko w firmie Kramp

Rok realizacji: 2018

;

Opis realizacji

Pod koniec września 2018 roku zrealizowaliśmy projekt obejmujący dostawę, montaż i uruchomienie automatycznej linii przenośników napędzanych z modułami sortującymi F-RAT oraz stołami pakowymi w firmie Kramp Sp. z o.o.

Na stołach pakowych odbywa się rozdzielanie i przygotowanie pojemników oraz kompletacja przyjęć magazynowych. Każdy stół, wykonany z profili aluminiowych, z trzypoziomowym oświetleniem, wyposażony jest w dwie wysuwane półki dolne (poziom 1), moduł rolkowy do spychania pojemników i blat kulowy (poziom 2) oraz półkę górną z regulowaną wysokością i kątem nachylenia. Na stole znajduje się komputer, czytnik kodów kreskowych oraz waga, dzięki czemu nowe towary od razu wprowadzane są na stan magazynowy.

Po kompletacji towaru pojemniki przesuwane są na linie zasilające, wyposażone w kompaktowe moduły sortujące F-RAT. Zintegrowane z linią przenośników moduły umożliwiają sortowanie paczek na 2 kierunki z maksymalną wydajnością 2000 paczek na godzinę. Pojemniki z towarem zjeżdżają automatycznie na koniec linii, gdzie znajduje się moduł grawitacyjny pełniący funkcje bufora. Następnie pojemniki są odbierane i transportowane na odpowiednie miejsce w magazynie. Cała instalacja zasilana jest prądem stałym 24V, dzięki czemu nie wymaga stosowania pneumatyki.

Galeria zdjęć

automatyczne systemy magazynowe Olejnik